O Nas

  Gosia - wokalistka, ładniejsza strona zespołu. Muzyka towarzyszy jej od zawsze. Prywatnie gra w zespole strażackim i w mozole uczy dzieci śpiewu i gry na gitarze.
  Robert -  wokalista, gitarzysta oraz założyciel zespołu. Z muzyką związany od najmłodszych lat. W wieku 8lat wystąpił po raz pierwszy na scenie wraz z chórem ,,Szczygiełki" z którym później koncertował przed ponad 10lat w kraju i za granicą. Na co dzień pracujący inżynier logistyki.

 

  Kuba - wokalista, basista. Potrafi dodatkowo grać na perkusji, gitarze, akordeonie, keybordzie oraz na wielu innych instrumentach. Fan zespołów: IRA, Slipknot czy Black Veil Brides.

 

   Romek - perkusista (jeden z najlepszych w okolicy), najbardziej doświadczony członek zespołu. Prywatnie aktywny strażak OSP i zawodowy kierowca. Interesuje się sportem, majsterkowaniem oraz muzyką. Były członek wielu kapel weselnych.

 

  Grzesiek - intrumenty klawiszowe, akordeonista, dodatkowo gra na fagocie. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie oraz Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. 

Zespół Muzyczny PRZEŁOM 100% Na Żywo
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy